... لطفا صبر کنید
لطفا جهت ارسال بروشور شانلی ، آدرس ایمیل و نام خود را در قسمت زیر وارد نمایید
 : نام خود را وارد کنید
 : ایمیل خود را وارد کنید
...

خدمات جانبی <
                                                 

   از جمله مزایایی که پس از پیاده سازی و استفاده از سیستم لویالتی می توان از آن استفاده نمود

یکی از راه هایی که برای تقویت روابط بین مشتری و یک مجموعه می توان از آن استفاده کرد ، ارسال هدایای خاص می باشد . با توجه به اینکه شما در سیستم وفاداری مشتریان اطلاعات کاربردی از مشتری و خرید های قبلی او دارید می توانید با ارسال هدایایی متناسب با علایق و سلیقه مشتری در تقویت روابط قدم بزرگی برداشته و یک رابطه قطع شده را مجددا برقرار کنید .

ارسال پیامک های تبلیغاتی گروهی و بدون هدف نه تنها نمی تواند به فروش شما کمک نماید بلکه گاهی اوقات که افراد در موقعیت های خاص قرار دارند ممکن است موجب دفع مشتری گردد ، راه حل این مشکل اطلاع رسانی بر اساس شناخت افراد و داشتن سابقه قبلی می باشد که نه تنها به هدف شما کمک می کند بلکه یکی از کم هزینه ترین روشهای تبلیغات مستقیم می باشد . 

مطمئنا گروهی از مشتریان شما افرادی هستند که با اینترنت و پست الکترونیک آشنایی دارند ، جدا از این موضوع و با توجه به آمار سی میلیون نفری کاربران اینترنت در ایران ، اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیک می تواند گروه بسیار بزرگی از مشتریان را هدف قرار دهد.

اطلاع رسانی از تغییرات و خبرهای داخلی سازمان یاسیستم فروش شما می تواند باعث درگیر شدن و ایجاد یک حس نزدیکی نسبت به مشتری گردد که در نهایت شما را به هدف خودتان که همان ایجاد وفاداری در مشتری است کمک می نماید ، همچنین ارسال بروشور محصولات شما می تواند مشتری را با کالا های جدید یا تنوع کالایی شما آشنا نماید.

با توجه به اینکه اطلاعات مشتریان به طور کامل در سیستم وفاداری ذخیره گشته ، برای اجرای یک قرعه کشی در زمانی خاص نیاز به هیچ عمل اضافه و فوق العاده ای نیست و تنها با یک اطلاع رسانی کوچک به دارندگان کارت می توان آنها را در جریان قرارداد.

شما می توانید یک سیستم زمانبندی خاص رااجرا نمائید و طبق آن در زمانهای مشخصی از سال پیامهای مشخصی به صورت خودکار برای مشتریان اجرا نمائید.


این صفحه 7730 بار مشاهده شده است


jQuery Menu by Apycom